KONCERT! KONCERT! KONCERT!

Cztery Pory Miłowania w Sasinie – gramy dla Bartka

17 maja 2019 - godzina 20:00

Od wielu lat chodziło nam po głowie by organizować w naszej restauracji koncerty. Zawsze brakowało jednak na to czasu, a trochę też możliwości technicznych. O ile z czasem jest tylko gorzej, o tyle po zbudowaniu Ogrodu Zimowego pojawiły się możliwości.

Na nasz pierwszy koncert udało się zaprosić Cztery Pory Miłowania, zespół śpiewający poezję m.in. Edwarda Stachury, Piotra Konczaka i Bogdana Loebla.

Głównym powodem organizacji koncertu jest zbiórka pieniędzy na terapię dla Bartka Wejera z Wierzchucina. Choruje on na bardzo rzadką, nieuleczalną i śmiertelną chorobę genetyczną MPAN – NBIA. Jedyną szansą na ratunek dla Bartka jest eksperymentalna terapia w Hiszpanii, która jak się domyślacie kosztuje krocie i nie jest refinansowana z NFZ.

Cztery Pory Miłowania zgodziły się całe honorarium przeznaczyć na kurację Bartka – zagrają w pełni charytatywnie. Wszystkie środki ze sprzedaży biletów trafią w całości, bezpośrednio do Bartka.
Po koncercie zapraszamy na kolację przygotowaną przez naszą kuchnię (w cenie biletu).

W przedsprzedaży bilety w promocyjnej cenie 89 zł.
W sprawie zakupu biletów prosimy o kontakt z Katarzyną Dmochowską - kaska.dmochowska@gmail.com

Więcej o Czterech Porach Miłowania:
https://www.facebook.com/czteryporymilowania/?tn-str=k*F

Więcej o pomocy dla Bartka:
https://www.facebook.com/Na-ratunek-Bartkowi-234958370652622/

Więcej informacji o chorobie i kuracji:
https://www.facebook.com/nbia.polska/

Niepowtarzalna okazja by posłuchać świetnej muzyki, spróbować potraw spoza naszej stałej karty i pomóc bardzo potrzebującemu, świetnemu chłopakowi.

Zapraszamy - liczba miejsc ograniczona!

 

Wróć