Remont

W dniach 18. listopada – 31. grudnia EDIT: 27. grudnia z powodu corocznych remontów restauracja będzie zamknięta.

Po wybudowaniu w zeszłym roku Ogrodu Zimowego w tym postanowiliśmy nie obniżać tempa. Wiosną zrobiliśmy generalny remont większości zaplecza kuchennego (nowe ściany, wentylacja, kanalizacja, instalacja elektryczna), wybudowaliśmy łącznik do Ogrodu Zimowego, wyremontowaliśmy szatnię dla personelu i przygotowaliśmy mieszkanie dla pracowników sezonowych. Niestety w starych budynkach zawsze jest coś do zrobienia, każdy remont otwiera front do kolejnych prac…

Od kilkunastu lat by zrobić bieżące remonty restaurację zamykaliśmy w grudniu. W tym roku okres przedświąteczny zapowiada się jednak bardzo pracowicie – sezon wigilijny startuje już 30. listopada. Tak jak w ubiegłych latach zaczynamy od Reutersa – tym razem impreza na 650 osób. Następnie, począwszy od 10. grudnia przygotujemy spotkania wigilijne tradycyjnie dla firm: BEST, Ford Euro Car, Gdańsk-Pilot, Variosteel, Polipack (nasza osiemnasta wspólna wigilia!) + kilka rezerwacji wstępnych.

No i do tego zamówienia indywidualne w Wigilię – w zeszłym roku rozwieźliśmy potrawy do 260 domów!

Wszystko to sprawia, że grudzień, który jest teoretycznie miesiącem remontów jest dla nas bardzo pracowity cateringowo. By zaplecze było gotowe do przygotowywania wigilii firmowych w tym roku musimy remonty zimowe rozpocząć już nieco wcześniej i musimy zamknąć restaurację już 18. listopada.

W tym czasie planujemy wymienić okna na werandzie, zrobić nową elewację wokół całego budynku, ogrzewanie w nowej części kuchni, nowe schody zewnętrzne i do szatni, generalny remont cukierni i magazynu suchego.

Będzie się działo.

Przepraszamy za niedogodności.PS. Wszystko wskazuje na to, że jednak uda się nam otworzyć nieco wcześniej - zamiast jak pierwotnie planowaliśmy 1. stycznia powinniśmy zaprosić Państwa już 28. grudnia!

Wróć