Aktualności

Poland 100 Best Restaurants

Miło nam poinformować, że nasza restauracja znalazła się wśród laureatów rankingu Poland 100 Best Restaurants. Otrzymaliśmy nagrodę Best Of Award Of Excellence - dwa widelce. Dziękujemy za wszystkie głosy.

Czytaj dalej

Magda Gessler - Poziomka

Miło nam poinformować, że nasza restauracja znalazła się w przewodniku Magdy Gessler "101 najelpszych restauracji i hoteli w Polsce - przewodnik 2014/2015" Otrzymaliśmy w nim wyróżnienie oznaczone jedną poziomką.

Czytaj dalej

Nowości w menu

Na długi weekend majowy mamy sporo zmian w karcie.
Rozpoczynamy sezon na szparagi - proponujemy grillowane szparagi z boczkiem i jajkiem, zupę szparagową i szparagi zawijane w pierś z kurczaka i boczek...

Czytaj dalej

Nowe zdjęcia

Z okazji pojawienia się naszej restauracji w rankingu Poland 100 Best Restaurants urządziliśmy małą foto sesję. Potrawy przygotowała szefowa kuchni – Hanna Dmochowska i Magda Krzemińska. Wszystkie zdjęcia autorstwa Piotra Kanigowskiego

Czytaj dalej

Mamy 1000 lajków

Mamy już ponad 1000 osób lubiących nas na Facebooku ;-)

Czytaj dalej

Potrawy wielkanocne z dostawą do domu

Zapraszamy do skorzystania ze specjelnej oferty wielkanocnej. Proponujemy Państwu nasze dania, przekąski oraz wypieki z dostawą do domu. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł. Na terenie Trójmiasta i okolic transport jest bezpłatny. Dostawa na miejsce w Wielką Sobotę.

Czytaj dalej

Nowa oferta komunijna

Na naszej stronie pojawiła się nowa przykładowa oferta na imprezy okolicznościowe, która doskonale nadaje się na przyjęcia komunijne.

Czytaj dalej

Potrawy wigilijne z dostawą do domu

Zapraszamy do skorzystania ze specjelnej oferty wigilijnej. Proponujemy Państwu nasze dania, przekąski oraz wypieki z dostawą do domu. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł. Na terenie Trójmiasta i okolic transport jest bezpłatny. Dostawa na miejsce w Wigilię rano.

Czytaj dalej

Magda Gessler o nas w Newsweeku

Dwa tygodnie temu mieliśmy przyjemność gościć w naszej restauracji Magdę Gessler czego miłym i zaskakującym efektem jest artykuł w Newseeku. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Nagroda PROT

4 paźzdziernika 2013 otrzymaliśmy nagrogę Prezesa Honorowego Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w kategorii "Kulinarne odkrycie". Nagroda została wręczona przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Zdarzenie upamiętnia bardzo ładna grafika, która zawisła na honorowym miejscu w restauracji.

Czytaj dalej