Oferta świąteczna

Przygotowaliśmy dla Państwa również coś na święta. W grudniu proponujemy spotkania wigilijne dla pracowników, będące doskonałą okazją do integracji zespołu i podsumowania mijającego roku. Zarówna na Wigilię jak i na Wielkanoc oferujemy nasze potrawy i wypieki z dostawą do domu.

Czytaj dalej

Wesela

Niezapomniane smaki, sprawna i dyskretna obsługa, wyjątkowa aranżacja potraw. Tak powinno byc na każdym weselu. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że tak właśnie będzie. W ciągu ostatnich 10 lat zorganizowaliśmy ponad 200 wesel, zarówno w salach weselnych, domach jak i w plenerze.

Czytaj dalej

Bankiety

Nasza firma z przyjemnością przygotuje dla Państwa każdy bankiet, bez względy na założenia programowe i lokalizację uroczystości. Organizowaliśmy wystawne przyjęcia zarówno w pięknych salach bankietowych jak i na plaży. Mamy na tym polu szerokie doświadczenia zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą (m. in. przy obsłudze Królowej Elżbiety II)

Czytaj dalej

Konferencje

Organizując konferencję na pewno mają Państwo mnóstwo spraw na głowie - sala, nagłośnienie, tłumaczenia... Wybierając naszą firmę do obsługi cateringowej konferencji mają Państwo jeden problem mniej - catering.

Czytaj dalej

Imprezy firmowe

Przy współpracy z innymi doświadczonymi firmami przygotowliśmy dla Państwa szereg nietuzinkowych imprez temetycznych. Odpowiednio dobierając menu, program oraz lokalizację  imprezy storzyliśmy doskonały wewnętrznie spójny produkt. Nasze pomysły idealnie nadają się na imprezy integracyjne dla firm, szkolenia, ciekawe spotkania towarzyskie, itp.

Czytaj dalej

Imprezy okolicznościowe

Jeżeli szukacie Państwo dobrej, sprawdzonej kuchni ma przyjęcie komunijne, urodziny lub inną imprezę okolicznościową, dobrze Państwo trafili.

Czytaj dalej