Oferta świąteczna

Przygotowaliśmy dla Państwa również coś na święta. W grudniu proponujemy spotkania wigilijne dla pracowników, będące doskonałą okazją do integracji zespołu i podsumowania mijającego roku. Zarówna na Wigilię jak i na Wielkanoc oferujemy nasze potrawy i wypieki z dostawą do domu.

Czytaj dalej

Wesela

Niezapomniane smaki, sprawna i dyskretna obsługa, wyjątkowa aranżacja potraw. Tak powinno byc na każdym weselu. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że tak właśnie będzie. W ciągu ostatnich 10 lat zorganizowaliśmy ponad 200 wesel, zarówno w salach weselnych, domach jak i w plenerze.

Czytaj dalej

Bankiety

Nasza firma z przyjemnością przygotuje dla Państwa każdy bankiet, bez względy na założenia programowe i lokalizację uroczystości. Organizowaliśmy wystawne przyjęcia zarówno w pięknych salach bankietowych jak i na plaży. Mamy na tym polu szerokie doświadczenia zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą (m. in. przy obsłudze Królowej Elżbiety II)

Czytaj dalej

Konferencje

Organizując konferencję na pewno mają Państwo mnóstwo spraw na głowie - sala, nagłośnienie, tłumaczenia... Wybierając naszą firmę do obsługi cateringowej konferencji mają Państwo jeden problem mniej - catering.

Czytaj dalej

Imprezy okolicznościowe

Niestety ze względu na bardzo dużą ilość pracy w restauracji oraz przy organizacji dużych imprez firmowych od 2018 roku nie zajmujemy się już organizacją mniejszych, rodzinnych przyjęć okolicznościowych.

Czytaj dalej