Recenzje

Magda Gessler - Poziomka

Miło nam poinformować, że nasza restauracja znalazła się w przewodniku Magdy Gessler "101 najelpszych restauracji i hoteli w Polsce - przewodnik 2014/2015" Otrzymaliśmy w nim wyróżnienie oznaczone jedną poziomką.

Czytaj dalej

Magda Gessler - Newsweek

Dwa tygodnie temu mieliśmy przyjemność gościć w naszej restauracji Magdę Gessler czego miłym i zaskakującym efektem jest artykuł w Newseeku. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Bikont Poleca - Przewodnik "Polska na widelcu"

Sympatyczne, bezpretensjonalne wnętrze, w sam raz na obiad lub kolacyjkę po morskich kąpielach wśród malowniczych ruchomych wydm.

Czytaj dalej

Macieja Nowaka Arkadia Smaków - Maciej Nowak Kuchnia Nr 1

(...) W Gdańsku zawsze poprawiała mi humor golonka w barze "Pod Kaprem". Tym koło stoczni, opisanym przez Lecha Wałęsę w "Drodze Nadziei".

Czytaj dalej

Do stołu zaprosiłabym rekina... - Manuela Gretkowska Kuchnia Nr 7

Do warszawskich restauracji jakoś nie mieliśmy szczęścia. Najlepiej wspominamy restaurację U Ewy w pomorskim Sasinie.

Czytaj dalej

Śledź u Ewy - Newsweek

W Restauracji Ewa Zaprasza poczujesz się jak w domu.

Restauracja Ewa Zaprasza - Do Sasina na przysmaki i hamaki - Głos Wybrzeża

Restauracja Ewa Zaprasza mieści się na końcu świata. Kiedyś ktoś, może w przypływie wisielczego humoru na tablicy z napisem "Sasino" dopisał "tam, gdzie diabeł mówi dobranoc".

Czytaj dalej

Najlepsza w kraju polska kuchnia - Maciej Nowak Profit

Nie można się tutaj dostać przez przypadek. Do malutkiej wioski nieopodal latarni morskiej w Stilo prowadzi kręta, wyboista droga.

Czytaj dalej

Ewa Zaprasza - A. Łazarowicz Food Service

Turysta w nadmorskich miejscowościach na Kaszubach jest dziś w stokroć lepszej sytuacji niż jeszcze kilka lat temu, kiedy zjedzenie przyzwoitego obiadu było nie lada problemem.

Czytaj dalej