Oferta świąteczna

Wielkanoc

Zapraszamy do skorzystania ze spacjalnej oferty wielkanocnej. Proponujemy Państwu nasze dania, przekąski oraz wypieki z dostawą do domu. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł, przy zamówieniach poniżej 400 zł koszt dostawy wynosi 20 zł.

Zamówienie można złożyć wypełniając poniższy formularz.

 

Wigilia

W grudniu proponujemy zarówno nasze potrawy z dostawą do domu jak i imprezy wigilijne dla firm.

 

Klienci Indywidulani

Zapraszamy do skorzystania ze specjelnej oferty wigilijnej. Proponujemy Państwu nasze dania, przekąski oraz wypieki z dostawą do domu. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł. Na terenie Trójmiasta i okolic transport jest bezpłatny. Dostawa na miejsce w Wigilię rano. 

By złożyć zamówienie prosimy wypełnić formularz wigilijny.

 

Firmy

Coraz więcej firm w trosce o dobrą atmosferę w swym zespole decyduje się na organizację firmowych przyjęć wigilijnych. Spotkania wigilijne dla pracowników są doskonałą okazją do integracji zespołu i podsumowania mijającego roku.

Z przyjemnością zorganizujemy przyjęcie w Państwa firmie. Jeśli woleliby Państwo wyrwać się ze swojej siedziby możemy zaproponować gościnne progi współpracujących z nami sal bankietowych. Zapraszamy do  Cegielni w Rzucewie oraz sal bankietowych BartArt

 

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać konkretną ofertę na Wigilię firmową prosimy o wypełnienie formularza zapytania ofertowego.

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe menu: 

 

 

Wróć